| Weight | 0.13 kg |
|---|---|
| Dimensions | 3.937 × 3.937 × 7.874 in |
| Theme | Culture |
| Material | Processed Plant Starch |
| Color | Silk White |
| Bulb Type | 3-5 W Stiker LED |
| Socket Type | 2 Pin Socket |
| Pack Content | 1 product (plug and play) |
| Instructions | Clean with dry cloth; Keep below the tempearture of 55⁰C in both operating and non operating conditions; Can be deformed under heavy load |
| Colour | White |
























