| Weight | 0.19 kg |
|---|---|
| Dimensions | 5.905 × 5.905 × 1.771 in |
| Theme | Biophilic |
| Material | Processed Plant Starch |
| Color | Silk White and Light Gold |
| Bulb Type | 3-5 W Stiker LED |
| Socket Type | Wire connector |
| Pack Content | 1 product with push type lock wire connectors; 1 screws; hole plug |
| Instructions | Clean with dry cloth; Keep below the tempearture of 55⁰C in both operating and non operating conditions; Can be deformed under heavy load |
| Colour | White |



























