| Weight | 0.384 kg |
|---|---|
| Dimensions | 11.811 × 1.614 × 13.385 in |
| Theme | Modern Condemporary |
| Material | Processed Plant Starch |
| Color | Silk White |
| Bulb Type | 5W LED Batten |
| Socket Type | Wire connector |
| Pack Content | 1 product with push type lock wire connectors; 2 screws; hole plugs |
| Instructions | Clean with dry cloth; Keep below the tempearture of 55⁰C in both operating and non operating conditions; Can be deformed under heavy load |
| Colour | White |
























