| Weight | 0.343 kg |
|---|---|
| Dimensions | 5.472 × 5.433 × 7.874 in |
| Theme | Modern Condemporary |
| Material | Processed Plant Starch |
| Color | Translucent Blue |
| Bulb Type | 3-5 W Stiker LED |
| Socket Type | 2 Pin Socket |
| Pack Content | 1 product (plug and play) |
| Instructions | Clean with dry cloth; Keep below the tempearture of 55⁰C in both operating and non operating conditions; Can be deformed under heavy load |
| Finish | Glass |
| Colour | Blue |
























