| Weight | 0.344 kg |
|---|---|
| Dimensions | 8.031 × 6.968 × 5.354 in |
| Theme | Modern Condemporary |
| Material | Processed Plant Starch |
| Color | Twinkling Green |
| Bulb Type | 3-5 W Stiker LED |
| Socket Type | Wire connector |
| Pack Content | 1 product with push type lock wire connectors; 1 screws; hole plug |
| Instructions | Clean with dry cloth; Keep below the tempearture of 55⁰C in both operating and non operating conditions; Can be deformed under heavy load |
| Finish | Stone |
| Colour | Green |
























