| Weight | 0.096 kg |
|---|---|
| Dimensions | 4.33 × 5.236 × 3.937 in |
| Theme | Modern Condemporary |
| Material | Processed Plant Starch |
| Color | Translucent Blue |
| Bulb Type | 2W Spot LED Light |
| Socket Type | Wire connector |
| Pack Content | 1 product with push type lock wire connectors; 1 screws; hole plug |
| Instructions | Clean with dry cloth; Keep below the tempearture of 55⁰C in both operating and non operating conditions; Can be deformed under heavy load |
| Finish | Glass |
| Colour | Blue |
























