| Weight | 0.1 kg |
|---|---|
| Dimensions | 3.937 × 3.937 × 1.968 in |
| Theme | Rustic |
| Material | Processed Plant Starch |
| Color | Exotic Bronze |
| Bulb Type | 3-5 W Stiker LED |
| Socket Type | Wire connector |
| Pack Content | 1 product with push type lock wire connectors; 1 screws; hole plug |
| Instructions | Clean with dry cloth; Keep below the tempearture of 55⁰C in both operating and non operating conditions; Can be deformed under heavy load |
| Finish | Metal |
| Colour | Brown |


























